Вторник, 11.08.2020, 12:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Полтавський комерційний технікум

Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0

Заходи технікуму

З 25 по 29 березня педагогічні працівники Полтавського комерційного технікуму пройшли авторський очно-дистанційний курс-тренінг підвищення кваліфікації «Сучасні технології навчання і методики викладання дисциплін у закладах фахової перед вищої освіти», який проводив доктор педагогічних наук, професор кафедри філософії і економіки освіти Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського Стрельніков В.Ю. У курсах-тренінгах взяли участь 30 викладачів.

Список педагогічних працівників, що пройшли курси підвищення кваліфікації

 


З давніх-давен наша Україна славиться своїми красунями. Їм завжди були притаманні неповторна врода, розум, працьовитість, ввічливість. Багатьма такими рисами наділені і дівчата, які брали участь у нашому конкурсі, який пройшов 5 березня напередодні Міжнародного жіночого дня у Полтавському комерційному технікумі  "Міс краси - 2020", в якому студентки змагалися за звання "Міс ПКТ". Серед численних конкурсів і виходів були цікаві номери художньої самодіяльності. Під час конкурсу дівчата демонстрували дефіле у вечірніх сукнях, свої таланти, а також крім краси радували своїм розумом, грацією та витонченістю. В результаті переможницею конкурсу "Міс краси - 2020" стала студентка технікуму Сорока Діана. Звання І віце-міс отримала Жученко Влада, ІІ віце-міс обрали Князєву Катерину. Всім учасницям вручили квіти, сертифікати та подарунки від  спонсорів. Хочемо подякувати нашим спонсорам: сімейний ресторан "Пастерія"@pasteriapoltava_restoran, VIVA ПИЦЦА@viva_pizza_na_kahamlyka, кафе Bricks @bricks_pl,  кафе-кондитерська "Ваніль"@vanil_poltava_, РГК Глухомань @rgk_gluhoman, ресторан американської кухні "Melrose" @melrose_sensuyaki, майстер манікюру Тамара Герус @toma_nailss, майстер макіяжу Олександра Григор'єва @alex_makeup_plt,  Доставка піци #pizzalike @pizzalike_ua, У сестер @usester1996, візажист, бровіст, майстер татуажа і мікроблейдингу Альона Медведева @mua_medvedeva_alena

 


20-го лютого, відбулася звітньо-виборча конференція студентів Полтавського комерційного технікуму.
Цього року кандидат на посаду Голови студентської ради технікуму був студент 3-го курсу, групи ТХ 1/нс-2017 Іван Соловей.
За результатами голосування проголосувало рівно 41 особа з яких:
За - 36 голосів.
Проти - 3 голоси.
Зіпсовано - 1 бюлетень.
Не використаних бюлетнів - 1 бюлетень.
Вітаємо Івана Солов'я з продовженням своєї посади!

___________________________________________________

________________________________________________________________________

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожної людини цей день особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. 13 лютого на передодні Дня Святого Валентина в Полтавському комерційному технікумі відбувся виховний захід "Під знаком Купідона".  Дівчата та хлопці технікуму зійшлися у цікавій інтелектуально-розважальній грі "Хто зверху?". В запеклій боротьбі перемогли дівчатка. Усіх учасників гри чекали подарунки.

___________________________________________________

________________________________________________________________________

Зробити надзвичайний сюрприз зможе  кожен з нас, тим більше що  ідей  для цього  дуже багато.

Порадувати близьку  людину - ось чого ніхто не буде чекати, а якщо ще вітання скласти, в красиву композицію, то й  поготів.

На виставці представлені смачні букети фруктів та овочів, які зроблені руками студентів.

Такий букет не тільки красивий та оригінальний, а й практичний, корисний та креативний - це свіжий погляд,  ідеальний спосіб  здивувати.

Мистецтво упаковки подарунків тісно пов’язані  з японським стилем  складання  паперу - орігамі. Студенти технікуму  успішно  продемонстрували цей  стиль перед гостями. Гості відкритих дверей  отримали  цікаві  вироби у вигляді подарункових пакетів, упаковка грошових купюр в «чоловічу  сорочку», паперову  стрічку у вигляді кульки та зірочки.

Найпоширенішим способом  просування продукції  є виставки - продукції. За допомогою дефіле проходять демонстрації новинок  в світі моди.

На дні відкритих дверей було продемонстровано “Students stile - осінь-зима 19-20».

Якість харчових продуктів - це одне з найболючіших питань людства у 21 столітті. Саме  фальсифікований товар є причиною виникнення тяжких захворювань людини. В нашому навчальному закладі готують справжніх  Fооd - експертів, які  вміють легко відрізнити якісний продукт  від підробки.    

Саме питанню визначення якості продовольчих товарів був присвячений  майстер-клас викладача товарознавства продовольчих товарів Слюсаренко Ю.В.

Майстер - класи  «Хенд Мейд» продемонстрували студенти товарознавчого відділення.

Надзвичайну цікавість викликала експозиція «Мило ручної роботи», яку підготували студенти І-ІІ курсу.

Мило - це продукт, в якому гармонійно поєднується  сила природи і нестримний політ фантазії студентів. Кожен шматочок  мила містить  частинку теплоти рук, відчуття прекрасного та приємні аромати цитрусових фруктів, квітів, кави, шоколаду.

Майстер клас з виготовлення  виробів з атласної стрічки привабив  своєю вишуканістю, яскравістю  та  сучасним  підходом до декорування виробів - це букети для нареченої, та картини.

Вишивання - невід’ємна складова частина культури   українського  народу. Вироби  вишиті бісером - це витончені, оригінальні, з індивідуальним підходом до тематики зображення , до формування  малюнку шедеври мистецтва.

Майстерня художників  - студентів технікуму - це індивідуальність,  відчуття  прекрасного, особлива  та  притягальна  аура і правдивість  думки.

___________________________________________________

________________________________________________________________________

Чи задумуємося  ми, яку  їжу  вживаємо?

Відповісти на це запитання намагалися студенти товарознавчого відділення при проведенні відкритого  виховного заходу: «Їжа, яка нас вбиває».

Студенти досліджували якість сичужних сирів, ковбас варених, напівфабрикатів, шоколаду, меду та отримали поради, інформацію як зберегти  своє   здоров’я.

___________________________________________________

________________________________________________________________________

21-го листопада, у Полтавському університеті економіки та торгівлі було організовано свято на честь дня технолога! Наш заклад також прийняв участь у цьому святі, де презентував неймовірний макет нашого міста з найголовніших символів Полтави!

___________________________________________________

________________________________________________________________________

В  рамках місячника циклової комісії товарознавчих дисциплін 19 листопада 2019 року проводився професійний конкурс: « Кращий   мерчендайзер » на тему: «Викладай, зберігай, продавай ». В конкурсі приймали участь команди: «Олівці» (студенти групи ПТБ 1/с-2018) та «Сирне королівство» (студенти групи ПТБ 1/нс-2017).

Студенти продемонстрували вміння та навички розміщення та викладання товарів в торгових навчальних підприємствах ТОВ ТК «Юліс» та ТОВ «Дельта продукт». Презентували канцелярські товари та сичужні сири, вирішували  проблемні торгові  ситуації. Переможець конкурсу команда «Сирне королівство» отримали грамоту та задоволення від  проведеної творчої роботи.

___________________________________________________

________________________________________________________________________

Студентські роки найщасливіші  у  житті  кожної людини. До Міжнародного дня  студентів в технікумі проведено виховний захід  на  тему:«Від  сесії до сесії живуть  студенти весело».

На цьому заході студенти - учасники свята продемонстрували свої творчі здібності, креативність, винахідливість, працьовитість  та розум.

З нагоди святкування Дня студента, та за високі досягнення у навчанні, сумлінне ставлення до обов’язків студентів, активну участь у громадському житті технікуму, спортивні досягнення, участь у художній  самодіяльності, за сумлінне і якісне проведення профорієнтаційної роботи, активну участь у проведенні ремонтно-відновлювальних робіт студентів технікуму було нагороджено Почесними грамотами та  грошовими нагородами.

___________________________________________________

________________________________________________________________________

Формування професійних компетенцій  студентів з обслуговування покупців в торговому підприємстві забезпечили відкриті  заняття:

12 листопада 2019 року семінарське заняття на тему: «Поняття про етикет, його форми та правила». За допомогою  пізнавальної гри «Брейн ринг» студенти засвоїли правила етикету ділової людини.

13 листопада 2019 року  практичне заняття в навчальному торговому підприємстві ТОВ «Еко продукт» на тему «Організація робочого місця продавця  та обслуговування покупців  в гастрономічному відділі магазину». Студенти - практиканти розв’язували  реальну кейс-задачу з використанням ситуаційно-ролевого методу  та «таємного покупця».

___________________________________________________

________________________________________________________________________

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада святкують не лише Хелловін – одне з найдавніших свят,

що існує вже близько 2000 років, а й українську Велесову ніч.
ПКТ долучивсь до святкування і пропонує вам переглянути цікаві ідеї костюмів,

елементи декору, сервірування столів, приготування страв.

___________________________________________________

________________________________________________________________________

26 жовтня 2019 року ПКТ ласкаво запрошував всіх бажаючих,

а насамперед майбутніх абітурієнтів та їх рідних відвідати різноманітні майстер-класи. 
Ми впевнені, що захід був досить цікавим і головне корисним для всіх відвідувачів. 
Отож, тримайте невеличкий фото звіт з проведення майстер-класів у ПКТ.
P.S. Знаходьте нас в соцмережах та слідкуйте за анонсами нових заходів.

А краще, завітайте до нас самі і переконайтесь що це може бути і ваш шлях!

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Август 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту

Полтаський комерційний технікум © 2020
Конструктор сайтів - uCoz